پارس فانال

تولید کننده انواع فیوز و کنتاکتور

شرکت سیستمهای صنعتی فانال آلمان در دهه 1970 میلادی توسط شرکت وستینگهاوس آمریکا در آلمان تاسیس و با این نام شروع به فعالیت و تولید کرد و با ارائه اجناس متفاوت و کیفیتی برتر در صنعت برق خود را به جهانیان معرفی نمود.

صنایع الکتریکی پارس حفاظ در سال 1363 در ایران تاسیس شد و بعد از یک دهه فعالیت در سال 1373 با نظارت و مشارکت فنی شرکت فانال آلمان و مشارکت بخش دولتی در ایران تحت لیسانس فانال آلمان فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات برق صنعتی آغاز کرد و هم اکنون نیز اولین تولید کننده اقلام برق صنعتی تحت لیسانس فانال آلمان در ایران می باشد که توسط بخش خصوصی مدیریت و هدایت می شود.

مدیران و کارکنان شرکت پارس حفاظ در تلاشند تا با تولید محصولاتی با نام پارس فانال و ارائه خدمات منحصر به فرد خود، اطمینانی دوباره را به جریان علمی، صنعتی و تجاری صنعت برق کشور تقدیم نمایند.

کلیه محصولات شرکت پارس حفاظ که با نام پارس فانال ارائه می شود دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. شرکت حدود شش سال است که دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت از توف اتریش بوده و کلیه مراحل تولید و فروش بر اساس این سیستم انجام می گیرد و با توجه به آن مشتری مداری جزء اصول خط مشی شرکت می باشد.

شرکت صنایع الکتریکی پارس حفاظ علاوه بر دارا بودن پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن استان کرمانشاه موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سازمان استاندراد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده و لذا پس از آن محصولات خود را با نشان استاندارد به بازار عرضه داشته است.

بدیهی است نشان مذکور گواه کیفیت مناسب و کنترل شده محصولات می باشد..

تولیدات پارس فانال :

کلیدهای مینیاتوری

کلیدهای محافظ جان

کلیدهای اتوماتیک کامپکت و هوایی

کنتاکتورها و رله ها

شاسی فرمان و چراغ سیگنال

رله شیشه ای و شماره انداز و ساعت کار

کلید حرارتی

ترانس جریان های ولتاژ

کلید فیوز و کلید گردان

فیوز کاردی و سیگاری و سکسیونر

لیمیت سوئیچ و میکرو سوئیچ وکلید فشاری و فلوتر

خازن ها و رگلاتورها

اینورترهای مدل TECO

تایمر